شیوه های پرداخت

روش های پرداخت

در داروخانه اینترنتی پارسین، سه نوع روش برای پرداخت وجود خواهد داشت:

پرداخت اینترنتی: در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با ورود اطلاعات کارت بانکی و تایپ رمز دوم کارت و اطلاعات مربوط، قادر خواهید بود مبلغ سفارش را پرداخت نمایید. در این حالت وب سایت به صورت هوشمند، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان خواهد داد.

 پرداخت در محل: در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه سفارش شما آماده ارسال خواهد شد و یا همکاران واحد ارسال شرکت، در زمان تحویل بسته خریداری شده شما، مبلغ نهایی پیش فاکتور را از شما دریافت خواهد نمود.

کارت به کارت: در زمان قطعی نمودن سفارش، هنگامی که شما به مرحله نوع پرداخت رسیدید، با انتخاب این گزینه صفحه‌ای برای شما نمایش داده خواهد شد که در ابتدا شماره کارت مثبت سبز، درج شده است. با تایید این صفحه، سفارش شما در سیستم ذخیره خواهد شد و کد رهگیری سفارش برای شما نمایش داده می‌شود. شما بعد از انجام عملیات کارت به کارت، نسبت به پر کردن اطلاعات پرداخت خود به تفکیک شماره پیگیری پرداخت و مبلغ و تاریخ و ساعت از بخش ثبت اطلاعات پرداخت اقدام نمایید.

قوانین عمومی پرداخت

قانون اول: در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما بعد از کسر هزینه ارسال، تا 72 ساعت برای شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.

قانون دوم: در پرداخت‌های در محل، تنها و تنها وجه داخل پیش‌فاکتور باید پرداخت شود.

تبصره: این مدل از پرداخت تنها قابل استفاده در شهر تهران می باشد.

داروخانه پارسین

آدرس : تهران / خیابان ولیعصر / بالاتر از ظفر(دستگردی) / خیابان شهید ناصری / جنب ام آر آی جام جم/ پلاک 82

کد پستی : 1968613133

تلفن ها : +98 21 88208766 / +98 21 88208767

فکس : +98 21 88208767

ایمیل : info@144.parsinpharmacy.com

وب سایت : www.144.parsinpharmacy.com

داروخانه پارسین 2017 | اطلاعات محفوظ می باشد