جزییات مقاله

ساختن مکمل های خانگی ممنوع

اسم دسته: مکمل ها
تعداد بازدید: 329
تاریخ: ۱۳۹۸ شنبه ۱۷ فروردين
مرجع: داروخانه آنلاین پارسین

ساختن مکملهای خانگی ممنوع

عده ای از افراد مبتدی و حتی افراد با سابقه دیده ایم گاهی چندین پودر و ارد را با یکدیگر مخلوط میکنند و ان را بعنوان مکمل خانگی و سالم مورد مصرف قرار میدهند ، این یک اشتباه بزرگ بحساب می اید .
 

 یا بدنبال" سلامت " هستند ، یا بدنبال " هزینه " نکردن :

باید بدانید که فرایند ساخت مکملها توسط فرمولهای قوی ترکیب و بعضا با پخت ان تغییر ماهیت کلی را بهمراه خواهند داشت ، این امر عملیات هضم و جذب را برای شما اسان مینماید . وقتی شما با هدف ساخت مکمل خانگی یکسری پودر و ارد خام را به هم مخلوط میکنید و مورد مصرف قرار میدهید حتما بدانید که سیستم گوارشی خود را به اختلالات مختلفی مواجه کرده اید چسبندگی و انسداد روده ، دل درد ، سوء هاضمه ، بی اشتهایی و در نهایت تضعیف را بهمراه خواهد داشت .

 عده ای با هدف عضله سازی"  شیر خشک " مصرف میکنند : 

بدنبال وزن گرفتن و عضله سازی ، غافل از اینکه فرمول ساخت شیر خشک فقط یک غذای کمکی سبک برای نوزادان بحساب می اید ، راحت تر بگویم اگر تمام قوطی شیر خشک را به یکبار مصرف کنید هیچ اتفاق مهمی در عضلات و اندام شما پدیدار نمیگردد .  


علم نوین ورزش به نکات علمی بسیار گسترده ای رسیده است ، که بازگو نموندن این مطالب در مقابل انها بسیار ناچیز میباشد اما عده ای هنوز درگیر این مباحث و اشتباهات پیش پا افتاده ای هستند که حتما نیاز به یاد اوری جدی داشته و دارند .

داروخانه پارسین

آدرس : تهران / خیابان ولیعصر / بالاتر از ظفر(دستگردی) / خیابان شهید ناصری / جنب ام آر آی جام جم/ پلاک 82

کد پستی : 1968613133

تلفن ها : +98 21 88208766 / +98 21 88208767

فکس : +98 21 88208767

ایمیل : info@144.parsinpharmacy.com

وب سایت : www.144.parsinpharmacy.com

داروخانه پارسین 2017 | اطلاعات محفوظ می باشد