مقالات آنلاین داروخانه آنلاین پارسین

چرا تغذیه بعد از تمرین اهمیت دارد؟
چرا تغذیه بعد از تمرین اهمیت دارد؟
چرا تغذیه بعد از تمرین مهم است ؟؟ بیشتر ورزشکاران بعد از تمرین اصلا به فکر تغذیه بعد از تمرین نیستند یا اینکه این کار را با تأخیر انجام می دهند. بعد از تمرین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طلایی برای تغذیه در نظر بگیرید. باید توجه داشته باشید، هر زمانی که تمرینات قدرتی انجام می دهید، تمرینات باعث پارگی ها و صدمات کوچک در بافت عضلانی می شود.
چه مقدار تمرینات هوازی باید انجام دهیم؟
چه مقدار تمرینات هوازی باید انجام دهیم؟
انجام تمرینات هوازی زیاد برای چربی‌ سوزی امری رایج می‌باشد.اما آیا این روش بهترین راه می‌باشد؟ در یک تحقیق جامع در مورد تمرینات هوازی مشخص شد که هر چه تمرینات هوازی افزایش پیدا کند میزان قدرت و حجم عضلات کاهش پیدا خواهد کرد.این تحقیقات به ما نشان میدهد که انجام تمرینات هوازی در کمترین میزان ممکن میتواند نتایج بهتری را برای ما به ارمغان آورد.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۹ دي محصولات مرتبط مشاهده مقاله
ده غذای موثر برای شش تکه شدن شکم
ده غذای موثر برای شش تکه شدن شکم
۱۰ غذای موثر برای شش تکه شدن شکم همه دوست دارند شکمی صاف ویا شش تکه داشته باشند. اما از آنجایی که کمی مشکل است باید در رژیم غذایی روزانه,یک خانه تکانی اساسی انجام داد و به مواد غذایی که در ادامه به آنها ذکر میشود رجوع کرد.
عوارض نوشابه
عوارض نوشابه
نوشابه گازدار یکی از پرطرف دارترین نوشیدنی هایی است که امروز مردم مصرف می کنند.این نوشیدنی که در قوطی های زیبا به بازار عرضه می شود، جای خود را در بین نوشیدنی ها پیدا کرده است.در این مطلب درباره خطرات مصرف این نوشیدنی می پردازیم.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ دي محصولات مرتبط مشاهده مقاله
آشنایی با مکمل غذایی اووابوست و فواید آن برای باروری خانم ها
آشنایی با مکمل غذایی اووابوست و فواید آن برای باروری خانم ها
فواید استفاده از مکمل غذایی اووابوست اووابوست (Ovaboost) مکمل غذایی مناسب برای بهبود عملکرد تخـمدان و تخـمک گذاری در بانوان است . اووابوست شامل سه ترکیب ملاتونین , فولات ,میواینوزیتول که در مطالعات علمی نشان داده شده که ترکیب این سه ماده در بهبود کیفیت تخمک موثر هستند . این مکمل مناسب برای زنـان بالای 30 سال است که تصمیم به بـاروری دارند. اووا بوست کاملا طبیعی بدون هیچگونه عوارض جانبی است. با وجود میزان بالای فولات , اووابوست موجب محافظت جنین در مقابل نقص لوله عصبی خواهد شد. وجود میو اینوزیتول به میزان ۲ گرم در این مکمل موجب بهبود چشم گیر عملکرد تخمدان خواهد شد.
 مزایای مکمل اچ ام بی hmb برای ورزشکاران
مزایای مکمل اچ ام بی hmb برای ورزشکاران
مزایای مکمل اچ ام بی hmb برای ورزشکاران HMB اچ ام بی می‌تواند سنتز پروتئین را افزایش دهد HMB اچ ام بی نقش مهمی در جلوگیری از تخریب عضلات در حین تمرینات شدید دارد HMB اچ ام بی بهبود ریکاوری بدن با جلوگیری از پدیده کاتابولیسم و شکست پروتئین و تقویت شرایط...
با خواص کافئین بیشتر آشنا شوید
با خواص کافئین بیشتر آشنا شوید
کافئین را دست کم نگیرید!!! با برخی از خواص کافئین آشنا شوید:
خوابیدن با شکم پر
خوابیدن با شکم پر
تحقیقات نشان داده دیر وقت غذا خوردن میتواند باعث اضافه وزن شود. خوابیدن با شکمی برآمده می تواند باعث بالا رفتن انسولین و گلوکز در جریان خونتان شود. و از آنجا که شب ها کمتر فعال هستید، بدنتان وقتی خوابیدن کالری های اضافی را تبدیل به چربی می کند.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر محصولات مرتبط مشاهده مقاله
رابطه بین ویتامین ث و چربی سوزی
رابطه بین ویتامین ث و چربی سوزی
ویتامین C می‌تواند همیار لاغری شما باشد. می‌پرسید چگونه؟ ویتامین C می‌تواند نقش موثری در سنتز نورآدرنالین داشته باشد. نورآدرنالین ماده‌ای است که از غدد فوق کلیوی ترشح می‌شود و تجمع چربی‌ها را محدود می‌کند. اما همه چیز به همین جا ختم نمی‌شود. این ریز مغذی موثر همچنین باعث می‌شود بدن راحت‌تر آهن را جذب کند برای همین خاصیت ضدخستگی دارد.
هورمونی که باعث اختلال در چربی‌ سوزی شما میشود
هورمونی که باعث اختلال در چربی‌ سوزی شما میشود
تاثیر استروژن در بدنسازی گاهی‌ اوقات کاهش وزن و خشک کردن بدن کاری غیر ممکن به نظر می‌رسد. شما منظم تمرین می‌کنید، تغذیه پاک دارید، اما همچنان درجا میزنید و پیشرفتی حاصل نمی‌شود! در این وضعیت شما نه تنها کاهش وزن پیدا نمیکنید، بلکه از نفخ و کمبود سطح انرژی نیز رنج می‌کشید. اگر چنین شرایطی برایتان آشنا به نظر می‌رسد، پس ممکن است شما نیز با مشکل افزایش بیش از حد استروژن مواجه باشید، وضعیتی که از آن با نام تسلط استروژن نام برده میشود. من با چندین متخصص غدد درون ریز (هورمون) صحبت داشته ایم تا نظرشان را در مورد تسلط استروژن جویا شویم و بدانیم که اثر آن روی اهداف فیتنسی ما چگونه است.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۴ آذر محصولات مرتبط مشاهده مقاله

 جستجو

داروخانه پارسین

آدرس : تهران / خیابان ولیعصر / بالاتر از ظفر(دستگردی) / خیابان شهید ناصری / جنب ام آر آی جام جم/ پلاک 82

کد پستی : 1968613133

تلفن ها : +98 21 88208766 / +98 21 88208767

فکس : +98 21 88208767

ایمیل : info@144.parsinpharmacy.com

وب سایت : www.144.parsinpharmacy.com

داروخانه پارسین 2017 | اطلاعات محفوظ می باشد