شرایط و قوانین داروخانه آنلاین پارسین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات

مشتری گرامی، وب سایت داروسرا به منظور ارائه خدمات رسانی بهتر به شما و سهولت دریافت خدمات از سوی شما مشتری محترم، نکات زیر را تشریح می نماید. با مطالعه این موارد با رویه ها و اصول داروخانه پارسین آشنا خواهید شد. حضور شما در وب سایت داروسرا و ثبت نام شما در سایت ، به منزله پذیرفتن تمام قوانین داروسرا  است و با انجام عملیات ثبت نام تمام طرح های تخفیف، تشویق های خرید، امکانات استفاده از سرویس های فروشگاه و خدمات داروسرا به شما تعلق خواهد گرفت و همچنین بر همین اساس قوانین مربوط به خرید و سفارش گذاری و مرجوعی و ارسال و پرداخت وجه، لازم الاجرا خواهد بود.

تحویل سریع
تمام انواع ارسال های داروسرا به شرح جدول زیر خواهد بود:

در صورتی که مبلغ خرید هر سفارش شما برای یک آدرس(فقط تهران )، بیش از 1000.000 ریال باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود.

سفارشات تهران از شنبه الی پنجشنبه

1-سفارشات از ساعت 8 صبح الی 12 تا ساعت 17 بدست خریدار محترم خواهد رسید.

2-سفارشات از ساعت 12 الی 17 تا ساعت 20 بدست خریدار محترم خواهد رسید.

3-سفارش هایی که از ساعت 17 به بعد باشد تا ساعت 12 روز بعد نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار محترم خواهد رسید.

سفارشات در تعطیلات

سفارشات در تعطیلات در روز آینده نسبت به اولویت تحویل خریدار محترم خواهد رسید.


ارسال سریع به خارج از محدوده شهر تهران(کل کشور)

ارسال در حومه شهر تهران 24 ساعت و ارسال به خارج از محدوده شهر تهران (کل کشور) از طریق پست حدودا 72 ساعت بعد از قطعی کردن سفارش تحویل خریدار محترم خواهد شد.


محدوده مورد نظر ارسال رایگان داخل شهر تهران با پیک

 


قوانین استفاده از بن تخفیف
جهت استفاده از بن تخفیف، از طریق شماره‌ تماس‌های پشتیبانی، با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. همکاران ما پس از دریافت شماره سریال درج شده در بن تخفیف متعلق به شما، با توجه به مبلغ کل فاکتور، مبلغ تخفیف را محاسبه کرده و هماهنگی‌های لازم در خصوص مراحل تحویل وجه را (با توجه به نوع پرداخت و نحوه ارسال انتخاب شده از سمت شما) انجام خواهند داد.

اعتبار تخفیف تا پایان هر فصل به صورت جداگانه محاسبه می شود.

ثبت نام در سایت برای استفاده از تخفیف، الزامی است.

پرداخت در محل
قانون اول: در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما بعد از کسر هزینه ارسال، تا 24 ساعت برای شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.

قانون دوم: در پرداخت‌های در محل، تنها و تنها وجه داخل پیش‌فاکتور باید پرداخت شود.

تبصره: این مدل از پرداخت تنها قابل استفاده در شهر تهران می باشد.

قوانین حریم شخصی

مجموعه داروسرا خود را ملزم به حفظ امنیت اطلاعات مشتریان می‌داند. به همین منظور، تمام اطلاعات مشتریان مانند نام و مشخصات شخصی، اطلاعات فاکتور و محصولات خریداری شده، اطلاعات تماس مانند شماره تلفن و آدرس محل سکونت و اطلاعات حساب مشتریان، به عنوان یک حریم شخصی در مجموعه داروسرا حفظ خواهد شد و به هیچ عنوان از مجموعه خارج نمی‌گردد. تنها با درخواست کتبی مراجع قضایی داروخانه پارسین ملزم خواهد بود تا اطلاعات اشخاص خواسته شده را در اختیار مراجع قضایی و قانونی قرار دهد.

هر گونه اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص خدمات، تخفیف ها، پروموشن ها، و ... از طریق وب سایت داروسرا  اعلام می‌گردد و تنها مرجع قابل استناد وب سایت فروشگاه اینترنتی داروسرا به آدرس سایت خواهد بود. تمام راه‌های اطلاع‌رسانی مجموعه، تنها در صورت تایید وبسایت معتبر می‌باشد.

تمام شبکه‌های مجازی و راه‌های ارتباط با داروخانه پارسین در وبسایت داروسرا ذکر گردیده و هر مسیری غیر از این مراحل کاملا نامعتبر می‌باشد.

کاربران و مشتریان، باید مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود مخصوصا در زمان خرید اینترنتی را بر عهده داشته باشند. مجموعه داروسرا مسئولیتی در قبال سرقت اطلاعات حساب شخصی مشتریان در مکان‌هایی غیر از فروشگاه اینترنتی را بر عهده نخواهد داشت.

بازگشت تا هفت روز

با توجه به مهیا بودن شرایط مشاوره، هم به صورت تلفنی و هم به صورت اینترنتی ، مرجوعی برای کالاهای خریداری شده در صورت سلامت کالا، وجود نخواهد داشت.

در صورت عدم حصول نتیجه در مصرف کالا، با توجه به مشاوره‌های موجود در داروخانه پارسین، این عدم نتیجه‌گیری بر عهده مشتری است.

در زمان تحویل مشتری باید کالای خود را مشاهده و رسید دریافت را تحویل مامور توزیع دهد. این رسید به معنای سلامت بسته‌بندی کالا است و بعد از این رسید مسئولیتی بابت نقص در بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا وجود نخواهد داشت.

در صورت اشتباه بودن کالا و یا مغایرت کالا با نوع سفارش، اصل کالای ارسالی به همراه کپی پیش فاکتور با هماهنگی واحد مرجوعی برای داروسرا ارسال شود.

در صورت اشتباه بودن محصول، از باز کردن پلمپ محصول خودداری نمایید. در این صورت کالای شما مرجوع نخواهد شد.

در صورت عبور محصول از تاریخ مصرف و یا با وجود ارائه مشاوره در صورتی که نتیجه استفاده آسیبی به شخص وارد کند، کالا مرجوع خواهد شد.

مبلغ فاکتور کالاهای مرجوعی به مدت 24 ساعت بعد از تحویل از پست، به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا اصلاح در ارسال کالا انجام خواهد شد.

هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن کالای ارسالی بر عهده داروسرا خواهد بود.

در صورت انصراف از خرید، بدون باز شدن پک کالا و یا پلمپ محصول کالا را به همراه کپی پیش‌فاکتور با هماهنگی واحد مرجوعی، برای داروسرا ارسال نمایید. در این صورت هزینه کالا عودت خواهد شد ولی هزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

مدت ارسال کالای مرجوعی به میزان 1 هفته از تاریخ تحویل است.

داروخانه پارسین

آدرس : تهران / خیابان ولیعصر / بالاتر از ظفر(دستگردی) / خیابان شهید ناصری / جنب ام آر آی جام جم/ پلاک 82

کد پستی : 1968613133

تلفن ها : +98 21 88208766 / +98 21 88208767

فکس : +98 21 88208767

ایمیل : info@144.parsinpharmacy.com

وب سایت : www.144.parsinpharmacy.com

داروخانه پارسین 2017 | اطلاعات محفوظ می باشد